Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste pożegnanie pani Dyrektor Stanisławy Wąchały odchodzącej na emeryturę

W dniu 29 sierpnia, podczas sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego miało miejsce uroczyste pożegnanie naszej pani dyrektor- Stanisławy Wąchały, która odeszła na emeryturę.

Pani Stanisława Wąchała przez ostatnich 17 lat była dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 1, a od 2015 roku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4. Zanim została dyrektorką była trenerem i nauczycielem tomaszowskich panczenistów. Jest olimpijką i aktywnie działa w Polskim Komitecie Olimpijskim.

Pani dyrektor otrzymała kwiaty oraz podziękowania z rąk władz miasta, a także dyrektorów z innych tomaszowskich szkół. W krótkim przemówieniu podziękowała wszystkim za współpracę, obiecując wsparcie dla młodych tomaszowskich sportowców.
„Nasze życie jest jak wielkie jezioro wolno wypełniające się strumieniem lat. W miarę, jak woda się podnosi, ślady przeszłości znikają pod nią jeden za drugim. Ale wspomnienia zawsze będą wychylać głowę, póki jezioro się nie przepełni” – Alexandre Bisson.

Dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce.