Poniedziałek 25.10.2021

Zalewajka z kiełbasą i ziemniakami, pieczywo.

Pierogi z mięsem i kapustą. Sok z aronii.

Wtorek 26.10.2021

Zupa ogórkowa z ziemniakami.

Spaghetti z mięsem mielonym, warzywami i serem żółtym. Herbata z cytryną.

Środa 27.10.2021

Zupa wiedeńska z kaszą manną.

Ziemniaki, udziec z kurczaka, surówka z selera. Kompot wieloowocowy.

Czwartek 28.10.2021

Zupa marchewkowa z ziemniakami.

Kasza gryczana, schab w sosie, surówka kolorowa. Woda z miodem i pomarańczą.

Piątek 29.10.2021

Zupa pieczarkowa z makaronem.

Ziemniaki, Paluszki rybne, surówka z kiszonej kapusty. Herbata owocowa.

SMACZNEGO

Klasy 0

Poniedziałek 25.10.2021

Śniadanie: Płatki czekoladowe na mleku, kanapka z wędliną i pomidorem. Herbata z cytryną.

Obiad: Zalewajka z kiełbasą i ziemniakami, pieczywo. Pierogi z mięsem i kapustą. Sok z aronii.

Podwieczorek: Sałatka owocowa.

Wtorek 26.10.2021

Śniadanie: Kanapka z masłem i rzodkiewką, parówka na ciepło, herbata z cytryną.

Obiad: Zupa ogórkowa z ziemniakami. Spaghetti z mięsem mielonym, warzywami i serem żółtym. Herbata z cytryną.

Podwieczorek: Baton z musli, jogurt polskie smaki.

Środa 27.10.2021

Śniadanie: Kanapka  z masłem, wędliną, papryką i sałatą, kanapka z dżemem. Herbata z cytryną.

Obiad: Zupa wiedeńska z kaszą manną. Ziemniaki, udziec z kurczaka, surówka z selera. Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chipsy jabłkowe.

Czwartek 28.10.2021

Śniadanie: Kanapka z masłem, serem żółtym, pomidorem i wędliną. Herbata z cytryną.

Obiad: Zupa marchewkowa z ziemniakami. Kasza gryczana, schab w sosie, surówka kolorowa. Woda z miodem i pomarańczą.

Podwieczorek: Monte deser, wafle ryżowe.

Piątek 29.10.2021

Śniadanie: Angielka z masłem i pomidorem, jajecznica ze szczypiorkiem, Herbata z cytryną.

Obiad: Zupa pieczarkowa z makaronem. Ziemniaki, Paluszki rybne, surówka z kiszonej kapusty. Herbata owocowa.

SMACZNEGO

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w jadłospisie z przyczyn niezależnych od nas.

Szanowni Rodzice, nastąpiła zmiana numeru konta, na które należy dokonywać wpłat za obiady po 1 stycznia 2020 r.- nowy numer konta to 46 1050 1461 1000 0090 3069 2793

Zapis ucznia na obiady tylko i wyłącznie po złożeniu pisemnej deklaracji.

Ceny obiadów w miesiącu październiku 2021 wynoszą:

- dla klas I-VIII - 74,10 zł

- dla oddziałów przedszkolnych (koszt całodniowy) - 168 zł

W razie wątpliwości (nadpłat, odpisów) prosimy o kontakt telefoniczny - 507 801 829

Osoby, które mają zaległości w opłatach za obiady proszone są o natychmiastową wpłatę. W innym przypadku uczeń nie będzie mógł korzystać ze stołówki szkolnej zgodnie z informacją podpisaną przez Państwa na karcie zgłoszenia na obiady na początku roku szkolnego 2021/2022.

Wszelkie informacje na temat wyżywienia i zgłaszanie nieobecności  ucznia można uzyskać tylko pod numerem telefonu: 507 801 829

Opłatę za obiady wnosimy do dnia 15 danego miesiąca  tylko przelewem na:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

Nr konta: 46 1050 1461 1000 0090 3069 2793

W tytule przelewu wpisujemy:  nazwisko i imię ucznia oraz klasę