Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja


REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025


Rekrutacja do klas I 

Szanowni Rodzice,

Rozpoczęły się zapisy dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej. Przyjmujemy ZGŁOSZENIE DZIECKA DO SZKOŁY OBWODOWEJ. Dotyczy to wyłącznie dzieci  zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły.

ZGŁOSZENIE można pobrać w sekretariacie  szkoły lub ze strony internetowej, a następnie wypełniony druk ZGŁOSZENIA dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Od 1 marca 2024 rusza rekrutacja  do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki.  Rekrutacja dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły. Pierwszy etap rekrutacji będzie trwał od 1 do 14 kwietnia 2024 r.

Rekrutacja na wolne miejsca do klas I publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki prowadzona jest z wykorzystaniem systemu informatycznego poprzez stronę internetową Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą Gminy – Miasto Tomaszów Mazowiecki (ZSZO):     https://portal.vulcan.net.pl/jst/tomaszowmazowieckiprojekt/Rejestr.aspx

w zakładce „Nabory”, w aplikacji „Nabór dla szkół podstawowych”, w terminach określonych w ZARZĄDZENIU NR 27/2024 PREZYDENTA MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2024/2025 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Link do rekrutacji:  https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/tomaszowmazowieckiprojekt/

 Obwód szkoły: Agatowa, Ametystowa, Batalionów Chłopskich, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, dr Karola Benniego, dr Seweryna Sterlinga, Działkowa, gen. Władysława Sikorskiego, Graniczna, Jana Pawła II od  nr 31 do końca i od nr 16  do końca, Józefowska, Koralowa, Leona Witolda Maya, Ludwika Zamenhofa, Nefrytowa, Ogrodowa od nr 1 do nr 22A ( numery parzyste i nieparzyste), Opalowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wandy Panfil, Wierzbowa.

 Zasady rekrutacji do klasy pierwszej

Uchwała nr LXXXIV/668/2023Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego

ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO KLASY I

 


Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

SZANOWNI RODZICE

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki prowadzona jest z wykorzystaniem systemu informatycznego poprzez stronę internetową Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą Gminy – Miasto Tomaszów Mazowiecki (ZSZO).

Rodzice/opiekunowie prawni, którzy po raz pierwszy zapisują dziecko do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej rozpoczynają wypełnianie wniosku od wybrania placówki, do której chcieliby w pierwszej kolejności zapisać dziecko. Przedszkole/oddział przedszkolny w szkole podstawowej wskazane na pierwszej pozycji we wniosku o przyjęcie jest przedszkolem/oddziałem przedszkolnym pierwszego wyboru. Można wskazać maksymalnie dodatkowo jeszcze dwie placówki rezerwowe według swoich preferencji w porządku od bardziej do mniej preferowanego.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wypełnia się elektronicznie na stronie internetowej:

https://portal.vulcan.net.pl/jst/tomaszowmazowieckiprojekt/Rejestr.aspx
w zakładce „Nabory” w aplikacji „Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych”, w terminach określonych w ZARZĄDZENIU NR 29/2024 PREZYDENTA MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2024/2025 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki, które jest dostępne na stronie BIP Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, na stronie ZSZO oraz na stronach BIP zespołów szkolno-przedszkolnych, szkół podstawowych i zespołu przedszkolnego.
https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tomaszowmazowieckiprojekt/News

 Rodzice/prawni opiekunowie dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 14 i Przedszkola nr 20,  którzy dla swoich dzieci  wyrażą chęć kontynuowania edukacji przedszkolnej woddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 1 składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego  w dotychczasowym przedszkolu.

 Harmonogram czynności  w postępowaniu rekrutacyjnym:

 • 26 – 29 lutego 2024r.- składanie w przedszkolu pisemnej deklaracji o kontynuowaniu  wychowania przedszkolnego.
 • 26 lutego- 5 marca 2024r.-rejestracja deklaracji w systemie Nabór VULCAN przez dyrektorów zespołów szkolno- przedszkolnych.
 • 8 marca 2024r.- ustalenie liczby wolnych miejsc w przedszkolach
 • 12 – 22 marca 2024r. – możliwość elektronicznego wypełnienia wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w systemie Nabór VULCAN.
 • 25-28 marca 2024r. -weryfikacja przez komisje rekrutacyjne wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego oraz dokumentów potwierdzających spełnianie  przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
 • 3 kwietnia 2024r.- podanie przez komisje rekrutacyjne do publicznej wiadomości  list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
 • 3-9 kwietnia 2024r.-potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1.
 • 15 kwietnia 2024r. – podanie do publicznej wiadomości przez komisje rekrutacyjne list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.
 • Od 16 kwietnia 2024r.- procedura odwoławcza.

 


Rekrutacja do klasy IV sportowej o profilu łyżwiarstwo szybkie

JEDYNKA sportem stoi!!! Od wielu lat szkolimy dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Zabiegamy o to, żeby co roku powstawała nowa klasa czwarta sportowa o profilu łyżwiarskim. Dokładamy starań, aby część uczniów trafiała następnie ze szkolenia podstawowego do specjalistycznego trenowania w tomaszowskich klubach.

Od wielu lat Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Kamińskiego wygrywa klasyfikację generalną szkół w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci, co bardzo cieszy nas wszystkich. A najlepsi łyżwiarze reprezentują Polskę w nieoficjalnych Mistrzostwach Europy Dzieci w holenderskim Heerenveen. W tym roku będzie to Zofia Marszałek, Jan Modzelewski, Kacper Pokrywa. Wielu naszych absolwentów klas o profilu łyżwiarskim startowało już w tych zawodach, zdobywając miejsca na podium, m.in.: Szymon Wojtakowski, Kacper Abratkiewicz, Natalia Fijałkowska czy Iga Smejda. W obecnym sezonie nasi byli uczniowie reprezentowali kraj na MŚ Juniorów w Japonii oraz w Pucharze Świata Juniorów, gdzie zajmowali miejsca na podium. Startowali także w Pucharze Świata seniorów i był to bardzo udany debiut. Czołówka polskich zawodników w łyżwiarstwie szybkim w kategorii młodzik, junior młodszy i junior to zawodnicy trenujący w Tomaszowie i będący absolwentami JEDYNKI.

Oprócz sukcesów w sportach zimowych możemy pochwalić się także wygranymi we współzawodnictwie tomaszowskich szkół. Corocznie zajmujemy najwyższe lokaty w zawodach miejskich w wielu dyscyplinach: biegach przełajowych, piłce ręcznej, piłce koszykowej, czwórboju lekkoatletycznym czy piłce nożnej. Każdego roku nasi uczniowie awansują do finałów wojewódzkich w tych dyscyplinach, odnoszą w nich duże sukcesy i zdobywają medale.

Nasi sportowcy są także bardzo dobrymi uczniami. Każdego roku doskonale spisują się na egzaminie ósmoklasisty co najlepiej dowodzi temu, że nauka idzie w parze ze sportem.

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 1 jest bardzo zaangażowana we wszelkie formy aktywności ruchowej. Nieustannie dążymy do podnoszenia sprawności, uczestniczymy w rywalizacji sportowej i rozsławiamy JEDYNKĘ na arenach ogólnopolskich.

 

Tegoroczna rekrutacja do oddziału sportowego o specjalności: łyżwiarstwo szybkie dziewcząt i chłopców uczniów klas  IV w  Szkole  Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Mazowieckim   rozpoczyna się 1 marca 2024 roku i zostanie przeprowadzona w sposób tradycyjny,  z pominięciem systemu informatycznego.

 

TERMINY PRZEPROWADZANIA POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO, W TYM TERMINY SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO ODDZIAŁÓW SPORTOWYCH KLAS IV W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ - MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

 1. 1  marca 2024r. – 15 marca 2024r. - Złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającym  spełnianie przez kandydata warunków. 
 2. 19 marca 2024r.- 21 marca 2024r.-Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej, o których mowa w art. 137 ust. 1 pkt. 3 ustawy - Prawo oświatowe. 
 3. 25 marca 2024r.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, ubiegających się o przyjęcie do oddziału sportowego, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej, o których mowa w art. 137 ust. 1 pkt. 3 ustawy - Prawo oświatowe. 
 4. 26 marca 2024r.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do oddziału sportowego.
 5. 27 marca 2024r.– 5 kwietnia 2024r.Potwierdzenie w formie pisemnego oświadczenia przez rodziców kandydata woli przyjęcia dziecka do oddziału sportowego. 
 6. 9 kwietnia 2024r.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do oddziału sportowego.
 7. 21 czerwca 2024r. – 25 czerwca 2024r.Dostarczenie przez kandydata ubiegającego się o przyjęcie do oddziału sportowego świadectwa ukończenia klasy programowo niższej sportowego. 

Wniosek o przyjęcie do klasy sportowej