Drodzy rodzice !

Klikając w poniższy baner można zgłosić szkodę bezpośrednio do szkolnego ubezpieczyciela. Numer polisy naszej szkoły to:

• dla oddziału przedszkolnego Seria EDU-A/P numer 084 202
  • dla klas I-VIII Seria EDU-A/P numer 084 206

banner szkoda

Zapraszamy do udziału w akcji MEN "Razem na Święta"

Nasza szkoła włączyła się do w akcję MEN „Razem na Święta”. Celem tej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Przedłużenie nauki zdalnej do 3 stycznia 2021 r. i nowy termin ferii zimowych

Stacjonarne funkcjonowanie szkół zostaje ograniczone do 3 stycznia 2021 r. - poza pewnymi wyjątkami. W tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r.

102. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętamy!

102. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła, jak co roku, angażuje się w działania upamiętniające Narodowe Święto Niepodległości.

Do 29 listopada przedłużenie zawieszenia zajęć stacjonarnych

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Szkoła do hymnu 2020 – odśpiewaj hymn narodowy

Szkoła do hymnu 2020 – odśpiewaj hymn narodowy we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11.

Niepodległa do hymnu

Zachęcamy do udziału w akcji "Niepodległa do hymnu"- by śpiewać w domach, wraz z rodziną, współlokatorami, najbliższymi lub z zachowaniem zasad dystansu społecznego jeśli wytyczne służb w danym regionie na to pozwolą.

"Jedynka pamięta"

Jedynka, jak co roku, wspomina swojego patrona oraz bohaterów walczących o wolność naszej ojczyzny.

Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII

Szanowni Państwo, zgodnie z ogłoszoną decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 23.10.2020 r. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych od 26.10.2020 r. do 8.11.2020 r. przechodzą na naukę zdalną. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych funkcjonują bez zmian.

14 października - Dzień Edukacji Narodowej

14.X.2020r.Dzień Edukacji Narodowej - życzenia od Rady Rodziców!

CodeWEEK 2020 - Cała Polska Programuje

Nasza Szkoła bierze udział w europejskim wydarzeniu propagującym kodowanie, naukę programowania - CodeWEEK 2020!
Przez dwa tygodnie począwszy od 28 września do 9 października uczniowie naszej szkoły biorą udział w wyzwaniach, które realizowane są w ramach wydarzenia "Cała Polska Programuje".

Sukcesy na Torowych Mistrzostwach Polski

W dniach 11-13 września w Dusznikach Zdrój odbyły się torowe Mistrzostwa Polski we w Wrotkarstwie Szybkim. W zawodach wystartowało ponad 350 zawodników z całej Polski z ponad 20 klubów.

Z komunikacją miejską na Ty

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zapoznania się z tajnikami pracy kierowcy i pracy na zajezdni MZK. Film przygotowany przez pracowników Spółki zachęcał również do korzystania z komunikacji publicznej. Na zdjęciach uczniowie klasy 5a i 5c.

Uczymy się i informujemy

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu uczniowie każdej klasy przygotowali akcję informacyjną pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”. Plakaty i informacje powstawały podczas lekcji wychowawczych.  Dotyczyły one przede wszystkim  zachęcenia jak ...

„Liczymy kroki dla naszej planety”

„Liczymy kroki dla naszej planety” akcja biegowa zorganizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2020

Powszechny Spis Rolny 2020

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego – 1 września 2020 r. w całym kraju rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020, który potrwa do 30 listopada 2020 r. Powszechny Spis Rolny 2020 obejmie wszystkie gospodarstwa rolne w kraju.

Obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest organizowany każdego roku w połowie września. Celem działań jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak: środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy.

Zaproszenie do udziału w konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie na hasło kampanii społecznej związanej z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie w ramach projektu "Nie musisz się bać".

Witaj szkoło!

01.09.2020
Witaj szkoło!

01.09.2020

Witaj szkoło!W wyjątkowych warunkach związanych z zagrożeniem koronawirusem powitaliśmy uczniów klas I-VIII w murach naszej szkoły.

Zasady bezpieczeństwa i informacje

Zasady bezpieczeństwa i informacje w związku z zagrożeniem lub pojawieniem się COVID-19 przygotowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zebrania z rodzicami uczniów klas I-VIII

Zapraszamy na zebrania z rodzicami uczniów klas I-VIII.Obowiązuje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i założyć maseczkę.