Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zapraszamy do klasy IV o profilu sportowym

Rekrutacja do klasy IV sportowej o profilu łyżwiarstwo szybkie

JEDYNKA sportem stoi!!! Szkolimy dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Zabiegamy o to, żeby co roku powstawała nowa klasa czwarta sportowa o profilu łyżwiarskim. Dokładamy starań, aby część uczniów trafiała następnie ze szkolenia podstawowego do specjalistycznego trenowania w tomaszowskich klubach.

Od wielu lat Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Kamińskiego wygrywa klasyfikację generalną szkół w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci, co bardzo cieszy nas wszystkich. A najlepsi łyżwiarze reprezentują Polskę w nieoficjalnych Mistrzostwach Europy Dzieci w holenderskim Heerenveen. W tym roku będzie to Zofia Marszałek, Jan Modzelewski, Kacper Pokrywa. Wielu naszych absolwentów klas o profilu łyżwiarskim startowało już w tych zawodach, zdobywając miejsca na podium, m.in.: Szymon Wojtakowski, Kacper Abratkiewicz, Natalia Fijałkowska czy Iga Smejda. W obecnym sezonie nasi byli uczniowie reprezentowali kraj na MŚ Juniorów w Japonii oraz w Pucharze Świata Juniorów, gdzie zajmowali miejsca na podium. Startowali także w Pucharze Świata seniorów i był to bardzo udany debiut. Czołówka polskich zawodników w łyżwiarstwie szybkim w kategorii młodzik, junior młodszy i junior to zawodnicy trenujący w Tomaszowie i będący absolwentami JEDYNKI.

Oprócz sukcesów w sportach zimowych możemy pochwalić się także wygranymi we współzawodnictwie tomaszowskich szkół. Corocznie zajmujemy najwyższe lokaty w zawodach miejskich w wielu dyscyplinach: biegach przełajowych, piłce ręcznej, piłce koszykowej, czwórboju lekkoatletycznym czy piłce nożnej. Każdego roku nasi uczniowie awansują do finałów wojewódzkich w tych dyscyplinach, odnoszą w nich duże sukcesy i zdobywają medale.

Nasi sportowcy są także bardzo dobrymi uczniami. Każdego roku doskonale spisują się na egzaminie ósmoklasisty co najlepiej dowodzi temu, że nauka idzie w parze ze sportem.

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 1 jest bardzo zaangażowana we wszelkie formy aktywności ruchowej. Nieustannie dążymy do podnoszenia sprawności, uczestniczymy w rywalizacji sportowej i rozsławiamy JEDYNKĘ na arenach ogólnopolskich.

 

Tegoroczna rekrutacja do oddziału sportowego o specjalności: łyżwiarstwo szybkie dziewcząt i chłopców uczniów klas  IV w  Szkole  Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Mazowieckim   rozpoczyna się 1 marca 2024 roku i zostanie przeprowadzona w sposób tradycyjny.

 

TERMINY PRZEPROWADZANIA POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO, W TYM TERMINY SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO ODDZIAŁÓW SPORTOWYCH KLAS IV W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ - MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

  1. 1  marca 2024r. – 15 marca 2024r. - Złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającym  spełnianie przez kandydata warunków. 
  2. 19 marca 2024r.- 21 marca 2024r.-Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej, o których mowa w art. 137 ust. 1 pkt. 3 ustawy - Prawo oświatowe. 
  3. 25 marca 2024r.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, ubiegających się o przyjęcie do oddziału sportowego, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej, o których mowa w art. 137 ust. 1 pkt. 3 ustawy - Prawo oświatowe. 
  4. 26 marca 2024r.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do oddziału sportowego.
  5. 27 marca 2024r.– 5 kwietnia 2024r.Potwierdzenie w formie pisemnego oświadczenia przez rodziców kandydata woli przyjęcia dziecka do oddziału sportowego. 
  6. 9 kwietnia 2024r.Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do oddziału sportowego.
  7. 21 czerwca 2024r. – 25 czerwca 2024r.Dostarczenie przez kandydata ubiegającego się o przyjęcie do oddziału sportowego świadectwa ukończenia klasy programowo niższej sportowego. 

Wniosek o przyjęcie do klasy sportowej