Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wyniki szkolnego konkursu "Ja i moje prawa"

Zapisy zamieszczone w Konwencji Praw Dziecka stały się inspiracją dla uczniów naszej szkoły do wykonania prac plastycznych, plastyczno-cyfrowych, multimedialnych i literackich, w których wykazali się ich znajomością i nieprzeciętną inspiracją twórczą. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac - dziękujemy uczniom za tak wielkie zaangażowanie! Przedstawiamy poniżej wyniki szkolnego konkursu "JA I MOJE PRAWA" w podziale na kategorie.

W kategorii PREZENTACJA MULTIMEDIALNA/FILM wpłynęło 19 prac od uczniów z klas VI - VIII. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce - Wiktoria Mela VIII a

II miejsceWiktoria Fijałkowska VIII b

III miejsceMateusz Majka VIII d.

Wyróżnienie:Aleksandra Musialik VII c

W konkursie PLASTYCZNYM „ JA I MOJE PRAWA” brali udział uczniowie klas IV– VII. Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.
NAGRODĘ SPECJALNĄ otrzymała Aleksandra Milczarek klasa IV b
I miejsce - Adrianna Dróżdż klasa VII a
II miejsce- Klaudia Damie klasa VI c
III miejsce - Adam Kowalski klasa IV b i Marcel Berłowski klasa V c
Wyróżnienia: Pola Warych klasa IV a, Wojciech Przybyłek klasa V b, Franciszek Jędrzejewski klasa V c, Maja Nowak klasa VI b, Igor Jakubiszak klasa VII c.

W kategorii KRÓTKA FORMA LITERACKA - WIERSZYK, FRASZKA, RYMOWANKA wyłoniono następujących laureatów:
Lena Wronkowska klasa IV a, Zuzanna Krawczyk klasa IV b, Lena Pająk klasa V c, Oskar Sojka klasa V c, Kornelia Tulin klasa VI d.

W konkursie plastyczno-cyfrowym w kategorii DYPLOM wzięło udział 20 uczniów z klas V– VIII. Spośród nadesłanych prac wyłoniono czworo laureatów:
Oliwia Sekuła klasa VIII d, Kalina Ogórek klasa VI d, Zofia Marszałek klasa VI e i Adam Musialik klasa 5 c.
Dyplomy laureatów konkursu plastyczno-cyfrowego zostały wręczone im samym oraz pozostałym laureatom konkursu "JA I MOJE PRAWA" w poszczególnych kategoriach konkursowych!

Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

Wszystkim uczniom gratulujemy!!!