Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wyniki szkolnego konkursu "Ja i moje prawa"

Zapisy zamieszczone w Konwencji Praw Dziecka stały się inspiracją dla uczniów naszej szkoły do wykonania prac plastycznych, plastyczno-cyfrowych, multimedialnych i literackich, w których wykazali się ich znajomością i nieprzeciętną inspiracją twórczą. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac - dziękujemy uczniom za tak wielkie zaangażowanie! Przedstawiamy poniżej wyniki szkolnego konkursu "JA I MOJE PRAWA" w podziale na kategorie.

W kategorii PREZENTACJA MULTIMEDIALNA/FILM wpłynęło 19 prac od uczniów z klas VI - VIII. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce - Wiktoria Mela VIII a

II miejsceWiktoria Fijałkowska VIII b

III miejsceMateusz Majka VIII d.

Wyróżnienie:Aleksandra Musialik VII c

W konkursie PLASTYCZNYM „ JA I MOJE PRAWA” brali udział uczniowie klas IV– VII. Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.
NAGRODĘ SPECJALNĄ otrzymała Aleksandra Milczarek klasa IV b
I miejsce - Adrianna Dróżdż klasa VII a
II miejsce- Klaudia Damie klasa VI c
III miejsce - Adam Kowalski klasa IV b i Marcel Berłowski klasa V c
Wyróżnienia: Pola Warych klasa IV a, Wojciech Przybyłek klasa V b, Franciszek Jędrzejewski klasa V c, Maja Nowak klasa VI b, Igor Jakubiszak klasa VII c.

W kategorii KRÓTKA FORMA LITERACKA - WIERSZYK, FRASZKA, RYMOWANKA wyłoniono następujących laureatów:
Lena Wronkowska klasa IV a, Zuzanna Krawczyk klasa IV b, Lena Pająk klasa V c, Oskar Sojka klasa V c, Kornelia Tulin klasa VI d.

W konkursie plastyczno-cyfrowym w kategorii DYPLOM wzięło udział 20 uczniów z klas V– VIII. Spośród nadesłanych prac wyłoniono czworo laureatów:
Oliwia Sekuła klasa VIII d, Kalina Ogórek klasa VI d, Zofia Marszałek klasa VI e i Adam Musialik klasa 5 c.
Dyplomy laureatów konkursu plastyczno-cyfrowego zostały wręczone im samym oraz pozostałym laureatom konkursu "JA I MOJE PRAWA" w poszczególnych kategoriach konkursowych!

Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

Wszystkim uczniom gratulujemy!!!