Informacja Administratora

Wyniki konkursu "Aniołek - bożonarodzeniowa ozdoba na choinkę"

Dnia 19 grudnia 2021 r. w Kościele NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się  podsumowanie konkursu plastycznego „Aniołek- bożonarodzeniowa ozdoba na choinkę”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Mazowieckim przy współpracy  Parafii NMP Królowej Polski. Inicjatorką przedsięwzięcia była Beata Młynarczyk. Uroczystość wzbogacona była nietypowym kazaniem w formie teatralno – słownej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły „Anioł w życiu św. Rodziny” przy współpracy scholii parafialnej, opracowane przez Justynę Szymańską.

Po błogosławieństwie nastąpiło  wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Aniołek- bożonarodzeniowa ozdoba na choinkę”. Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ każdy z aniołków wyróżniał się spośród innych i stanowił piękny, świąteczny wystrój Kościoła.

Na konkurs wpłynęło 410 prac  z tomaszowskich szkół podstawowych oraz z Wiaderna  z klasy III – VII.

Zgodnie z Regulaminem spośród zgłoszonych do Konkursu prac Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia w 2 kategoriach:

• klasy III – IV szkoły podstawowej
  • klasy V–VII szkoły podstawowej.

W kategorii klasy III – IV szkoły podstawowej:

I MIEJSCE:

• Oliwia Zając – Szkoła Podstawowa nr 11 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7)

Nauczyciel – Agnieszka Bieniek

• Maja Wojtasik – Szkoła Podstawowa nr 9 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9)

Nauczyciel - Paulina Rybińska- Rosiak

II MIEJSCE:

• Filip Deredas – Szkoła Podstawowa nr 14  (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6 )

Nauczyciel – Mirosława Płacheta

• Han Wojciech – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 )

III MIEJSCE:

• Julia Jackiewicz Szkoła Podstawowa nr 3  (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 10)

Nauczyciel – Marzena Zwolska

• Hanna Jackiewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 10)

Nauczyciel – Marzena Zwolska

• Helena Kaszewska - Zespół Szkół w Wiadernie
  • Franciszek Kaszewski –  Zespół Szkół w Wiadernie

Nauczyciel – Monika Pawlikowska

• Bartosz Gożdzik – Szkoła Podstawowa nr 8 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 )

Nauczyciel – Monika Nowak

WYRÓŻNIENIE

• Joanna Niżnikowska – Szkoła Podstawowa nr 6 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 )

Nauczyciel – Ewa Wojciechowska

• Hanna Skoneczna – Szkoła Podstawowa nr11 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7)

Nauczyciel – Olga Kozar

• Joanna Badowska – Szkoła Podstawowa nr7  (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 )

Nauczyciel – Marcin Szymański

• Julia Zielińska – Szkoła Podstawowa nr12 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr2 )

Nauczyciel – Jolanta Piątkowska

• Kasper Kagankiewicz - Szkoła Podstawowa nr 13
  • Ksawier Kagankiewicz – Szkoła Podstawowa nr13 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr1)
  • Milena Rogala - Szkoła Podstawowa nr 8 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5)

Nauczyciel –  Monika Nowak

• Natan Bożęcki – Szkoła Podstawowa nr 14 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6)

Nauczyciel - Mirosława Płacheta

• Tomasz Tomczyk – Szkoła Podstawowa nr1  (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)

Nauczyciel – Beata Młynarczyk

• Franciszek Jędrzejewski – Szkoła Podstawowa nr1 klasa IVc(Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 4)

Nauczyciel - Beata Młynarczyk

• Patryk Szczepanik - Szkoła Podstawowa nr1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)

Nauczyciel –  Beata Śliwińska

• Maria Jaroma - Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)

Nauczyciel –  Mariola Stańczak

W kategorii klasy V–VII szkoły podstawowej.

I MIEJSCE:

• Marcelina Magiera – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)
  • Nadia Tejchman – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 )

II MIEJSCE:

• Miłosz Zysiak – Szkoła Podstawowa nr 12 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 )

Nauczyciel –Ewa Redko

• Dawid Deredas – Szkoła Podstawowa nr 14   (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6)

Nauczyciel – Mirosława Płacheta

III MIEJSCE:

• Oliwia Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa nr11 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7)

Nauczyciel – Agnieszka Bieniek

• Michalina Bilska – Szkoła Podstawowa nr 6 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8)

Nauczyciel - Ewa Wojciechowska

WYRÓŻNIENIE

• Zuzanna Emanuel– Szkoła Podstawowa nr 9 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9)

Nauczyciel – Paulina Rybińska- Rosiak

• Aleksandra Czapnik – Szkoła Podstawowa nr 13 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1)

Nauczyciel – Kinga Magiera

• Oskar Panek – Szkoła Podstawowa nr8 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5)

Nauczyciel – Monika Nowak

• Wiktoria Kacperek - Szkoła Podstawowa nr 6 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8)

Nauczyciel - Ewa Wojciechowska

• Filip Marszałek – Zespół Szkół w Wiadernie

Nauczyciel – Jadwiga Kotynia

• Weronika Robak – Szkoła Podstawowa nr1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)
  • Wiktoria Demel – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 )
  • Olga Goska – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 )
  • Maja Nowak i Aleksandra Nowak – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 4)
  • Aleksander Musialik i Adam Musialik – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)

NAGRODA  SPECJALNA

• Zofia Maciak – Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 )
  • Oskar Sojka – Szkoła Podstawowa nr1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)

Nauczyciel – Beata Młynarczyk

• Zuzanna Dródż– Szkoła Podstawowa nr 1 (Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4)

Nauczyciel – Barbara Bednarska

Serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych .

Dziękuję serdecznie  fundatorom nagród i wyróżnień.