Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wygrana w konkursie

Praca plastyczna Marty  Pietrzak, uczennicy  klasy VIII c Szkoły Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Maz.  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 wykonana pod kierunkiem nauczycielki plastyki pani Beaty Młynarczyk znalazła się w gronie laureatów Konkursu „Nauka z klasą” organizowanego przez firmę Kaufland Polska na szczeblu ogólnopolskim.
 
Zadanie konkursowe polegało  na wykonaniu pracy plastycznej na temat „Jestem Ekobohaterem”,  obrazującej w jaki sposób dzieci czy młodzież dbają o środowisko naturalne. Jury konkursowe wybrało najciekawsze prace plastyczne, a następnie internauci głosowali na najlepsze ich zdaniem prace konkursowe. Głosy internautów przyczyniły się do sukcesu naszej uczennicy.
 
Marta wygrała dla swojej szkoły  20 000 zł !!! na wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne związane z edukacja ekologiczną.
Brawo Marta - gratulujemy!!!
Dziękujemy za przekazanie informacji o konkursie Pani Annie Przybyłek - mamie Wojtka z IVb i wychowawcy klasy IVb Pani Wiolettcie Madej - za pomoc w organizacji konkursu w szkole.
Lista laureatów konkursu NAUKA Z KLASĄ
 
Serdecznie gratulujemy.