Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Piątka Pileckiego" z JEDYNKI w Bochni

"Piątka Pileckiego" z JEDYNKI miała możliwość uczestniczyć w dniach 24-26 czerwca w wyjeździe do Bochni organizowanym przez Instytut Pileckiego.
Niecała grupa (tylko Kajetan Splett , Julia Krawczyk i Kornelia Kawecka) zwiedziła miasto, w którym przebywał Witold Pilecki podczas ucieczki z Auschwitz.
Mieliśmy również okazję zawitać do Nowego Wiśnicza i odwiedzić cmentarz poległych podczas II wojny światowej, magiczne źródełko, a przede wszystkim dwór w Koryznowce rodziny Serafinskich. Dwór ten ma ponad 200 lat, a całe wyposażenie jest oryginalne. Wychowywał się tam Tomasz Serafinski, pod którego nazwiskiem Witold Pilecki przebywał w Auschwitz. Z tą rodzina był również zaprzyjaźniony malarz Jan Matejko.
Oprócz zwiedzania uczestnicy świetnie spędzali czas podczas zajęć integracyjnych, ogniska oraz wieczornych spacerów.
Naszą Trójka jest bardzo zadowolona z wyjazdu.
Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikaty oraz nagrody rzeczowe, a przede wszystkim poznaliśmy uczestników projektu z różnych stron Polski.